Očkovanie- Žltá zimnica

27/12/2023 by Peter Jozefik

Očkovacia látka bezpečná ochrana proti Žltej zimnici – Bezpečná a účinná ochrana

Očkovacia látka proti Žltej zimnici, ktorá je efektívnym spôsobom ochrany pred žltou zimnicou, vírusovým ochorením prenášaným komármi. Táto očkovacia látka je dostupná v našej klinike a je možné ju aplikovať u nás s odborným dohľadom.

Cena a informácie o aplikácii

Očkovacia látka je dostupná za cenu 90 € a zahŕňa jednu dávku, ktorá sa odporúča podať najmenej 10 dní pred plánovaným vstupom do rizikových oblastí pre žltú zimnicu. Táto jedna dávka poskytuje ochranu na celý život, čo znamená, že po podaní nemusíte mať starosti o pravidelné obnovovanie.

Všetky očkovacie procedúry prebiehajú pod odborným dohľadom našich skúsených lekárov, ktorí sa postarajú o vaše pohodlie a bezpečie počas očkovania.

Posilňovacia dávka a platnosť

Aj keď jedna dávka poskytuje ochranu na celý život, niektoré krajiny vyžadujú posilňovaciu dávku, tzv. booster, po 10 rokoch. Je dôležité byť informovaný o konkrétnych požiadavkách krajiny, do ktorej cestujete, a my vám radi poskytneme všetky potrebné informácie a poradenstvo.

Návšteva Travel Health Clinic v Bratislave

Ak plánujete cestu do oblastí, kde žltá zimnica predstavuje riziko, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci vám poskytnú podrobné informácie o očkovaní na žltú zimnicu a pomôžu vám pripraviť sa na bezpečné a zdravé cestovanie.

V Travel Health Clinic v Bratislave veríme, že prevencia je kľúčom k zdraviu, a sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť bezstarostnú a zdravú cestovateľskú skúsenosť.

Copyright by BoldThemes 2018. All rights reserved.