Očkovanie pred cestou do zahraničia


Ideálny čas na vyšetrenie v ambulancii cestovnej medicíny je minimálne 4-8 týždňov pred cestou do zahraničia, pred dlhodobým pobytom aj skôr. Ale ani ako „last minute“ cestovatelia by ste nemali konzultáciu vynechať.

  • podľa krajiny, charakteru cesty, dĺžky pobytu, a s ohľadom na Váš zdravotný stav, Vám zostavíme individuálny očkovací plán
  • poskytneme odporúčané a povinné očkovanie
  • doplníme Vaše doterajšie očkovanie z detstva
  • poradíme ako znížiť riziko chorôb počas cesty (infekcie, výšková choroba, jet-lag, venózna trombóza…)
  • pomôžeme s vybavením lekárničky aj pre extrémne situácie a dobrodružné expedície

Pred dlhodobým pobytom alebo pri ceste do odľahlých oblastí, je vhodné absolvovať zubné, u žien tiež gynekologické vyšetrenie.

Ak trpíte chronickým ochorením, navštívte pred cestou príslušného odborníka, a požiadajte o odporučenie a predpis liekov v prípade zhoršenia zdravotného stavu počas pobytu v zahraničí. 

Naša ambulancia poskytuje očkovanie v Bratislave. Ak bývate v iných častiach Slovenska, očkovanie do zahraničia môžete absolvovať aj v mestách: Banská Bystrica, Martin, Nitra, Košice.  

pediatric-logo-footer

Sed magna nulla, pulvinar vel ante vel, fringilla vulputate nibh. In placerat facilisis tincidunt. Integer quis erat dictum, placerat massa non, bibendum ante. Duis aliquet tellus magna, quis egestas enim vulputate sed.

Copyright by BoldThemes 2018. All rights reserved.